Menu

stojaki sklepowe odzieżowe

18 czerwca 2019 - inne
stojaki sklepowe odzieżowe

Stojaki są potrzebne w każdym sklepie. Najczęściej są jednoczone z branżą odzieżową, niemniej jednak to naturalnie dzięki temu, że są przeróżne, sprawdzą się nienagannie w każdym rodzaju punktu sprzedaży.

stojaki sklepowe odzieżowe olx

Stojaki chromowane – atutu
•    zapewniają one duże możliwości, a zajmują niedużo miejsca
•    służą do prezentacji asortymentu w sposób uporządkowany oraz jasny
•    gwarantują efektowną oraz użyteczną ekspozycję towarów oraz bezproblemowy dostęp do nich klientowi
•    można na nich instalować lustra i w ten sposób ułatwić przymiarkę.

Stojaki chromowane występują w najprzeróżniejszych kształtach, rozmiarach oraz formach i w ten sposób jakakolwiek specjalizacja znajdzie profesjonalne dla siebie. Są też wielopoziomowe, co daje jeszcze pokaźniejsze możliwości ich zastosowania. Istotną cechą stojaków jest ich wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne, kiedy sprzyjają do ekspozycji na zewnątrz i prostota w czyszczeniu oraz odporność na zabrudzenia.

stojaki sklepowe na bieliznę

Typy stojaków sklepowych
Stojaki chromowane na ciuchy zapewniają przedstawianie ich w całości, zapobiegają gnieceniu się, a klient ma łatwy dostęp do garderoby. Poza tym są stojaki przeznaczone nie wyłącznie do prezentacji ubrań, jakkolwiek kapeluszy, czapek, okularów, krawatów, torebek, butów, biżuterii.

stojaki sklepowe odzieżowe olx

Stojaki sprawdzą się także w punktach sprzedaży spożywczych do prezentacji alkoholi czy papierosów. W innych typach sklepów służą one do układania gazet, widokówek, kwiatów. Stojaki chromowane można zamontować na kółkach lub też podstawach, to właśnie dzięki czemu łatwo je przesuwać, a pracownicy nie muszą dźwigać ciężarów. W zależności od przeznaczenia stojaków wypada zwrócić uwagę na dopuszczalny ciężar, ażeby nie prowokować niepewnych sytuacji dla kontrahentów, lub personelu.